News

Przeniesienie do informacji o tytule: Ważne! Rejestracja na lektoraty i egzaminy

Ważne! Rejestracja na lektoraty i egzaminy

Studium Języków Obcych zaprasza wszystkich studentów do zapoznania się z warunkami i regulaminem rejestracji na lektoraty na semestr letni oraz rejestracji na egzaminy z języków obcych w sesji zimowej.

Więcej
Przeniesienie do informacji o tytule: Wyróżnienie dla studenta UO

Wyróżnienie dla studenta UO

Z przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie studenta Uniwersytetu Opolskiego! Paweł Kowalczyk student V roku Wydziału Prawa i Administracji UO otrzymał wyróżnienie za glosę do wyroku NSA z dnia 1 sierpnia 2014 r., sygn. akt I FSK 1106/13 na XVII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla studentów pt. „Współczesne problemy orzecznictwa sądowego w sprawach podatkowych”, organizowanej przez CDiSP Uniwersytetu Łódzkiego. Opiekunem naukowym jest dr Piotr Stanisławiszyn.

Więcej
Przeniesienie do informacji o tytule: Eliminacje do XXV Zimowej Giełdy Piosenki

Eliminacje do XXV Zimowej Giełdy Piosenki

Zgłoś swój zespół do eliminacji XXV Zimowej Giełdy Piosenki! Zimowa Giełda Piosenki już od 24 lat wpisana jest w ogólnopolskie przeglądy studenckich zespołów z całej Polski. Podczas tej imprezy debiutowało wielu młodych i cenionych dziś artystów. W Opolu swoje pierwsze kroki stawiali dziś cenieni twórcy Jarecki, Natalia Grosiak czy Basia Beuth.

Więcej
Przeniesienie do informacji o tytule: 36 stypendiów dla doktorantów UO

36 stypendiów dla doktorantów UO

Samorząd Województwa Opolskiego przyznał 80 stypendiów naukowych dla doktorantów uczelni z województwa opolskiego, którzy kształcą się na kierunkach matematyczno-przyrodniczych i technologicznych.

Więcej
.